...

3. Natočte cool video, ktoré sa bude šíriť rýchlosťou sociálneho blesku

 

Chcete odkázať svojmu publiku niečo zaujímavé? Pripojte svoju ideu k akčným pohybom, akrobacii, parkouru alebo freerunu a výsledný efekt vás neminie. Určite nie ak vaša cieľová skupina má do 35 rokov. Dnes vám sociálne média poskytujú obrovskú silu s minimálnym úsilim (Mini-Max). Facebook, Youtube alebo Twitter roznesú váš prezentačný materiál široko ďaleko. Stačí, ak vaša správa bude obsahovať chytľavý náboj, ktorý vám môžu prepožičať aj naši atléti vďaka parkouru & freerunu. Ak do toho všetkého zakomponujeme aj skvelú ideu, ľudia si budú toto video radi "posúvať" ďalej medzi sebou.

Môžete natočiť spolu s nami extrémne pútavé video ktorého obsah osloví úplne každého z nás. Nie nadarmo sa nasledovné video síri rýchlosťou sociálneho blesku a každý deň mu nabiehajú stovky nových videní - veď posúďte sami: Ako efektívne precvičiť svoje brucho za 90 sekúnd?

Sledujte ako pred rokmi využila značka Reebok športy parkour a freerun na virálnu kampaň v uliciach Bratislavy.

Alebo si pozrite sériu krátkych videí a návodov, ktoré slúžia ako marketingový nástroj na zabezpečovanie stálej návštevnosti na tréningoch v Akadémiách Parkour & Freerun a v telocvični Skill LAB. Aj vďaka tomu sú v Nitre aj v Bratislave naše tréningy na prasknutie zaplnené už od roku 2005. Neustále produkujeme videá, ktoré si ľudia radi pozerajú a jedného dňa sa rozhodnú: "tak toto sa chcem naučiť aj ja".

Môžete však spájať veci aj veľmi netradične a kreatívne len preto, aby sa šírili:

Dokonca môžete urobiť aj fingovanú scénku, aká sa podarila nášmu teamovému kolegovi. Natočil fingovanú scénu ako uniká revízorom. Uvedené video našiel niekto z redakcie Topky.sk a napísal o tom mienkotvorný článok. Hoci redaktor nevie, že išlo o hranú scénku, náš kolega vytvoril zaujímavé video, ktoré neuniklo oku redaktorom, ktorí potrebujú každý deň napísať o niečom zaujímavom, aby mohli dostať svoju výplatu. Pomôžte im robiť svoju prácu ľahšie a oni budú o vás veľmi radi písať a hovoriť.

Kontaktujte nás pre konzultáciu o tom, ako naše zručnosti využiť s čo najlepším efektom pre vás (TU).

Foto titulka: Goodfon.com

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem