...

13. Prečo budete s cenou za Parkour a Freerun vystúpenia spokojný?

 

 

Niekedy naši klienti potrebujú krátke rýchle show pre efekt, niekedy "zabíjať" viac času a zabaviť svojich divákov. Nech je vaša situácia akákoľvek, vždy s našimi klientmi vieme nájsť cestu kompromisov. Za dohodnutú cenu pre vás vieme vykonať 2 krátke vystúpenia, prípadne workshop pre deti.

Bez problémov však pre vás pripravíme aj iné varianty tak, aby naše vystúpenie vyhovovalo vášmu klientovi a jeho predstavám. Okrem toho ponúkame veľmi široké možnosti honorovania našich vystúpení. Dôvod je ten, že okrem profesionálnych atlétov máme k dispozícii aj výkonnostných atlétov. Ich akrobatické zručnosti sú i napriek tomu na vysokej úrovni a v prípade, že nemáte k dispozícii vysoký rozpočet na vašu akciu, budete s ich výkonom zaručene spokojný. Radi vám poradíme aké performance i akých atlétov si vybrať vzhľadom na vaše možnosti (finančné) a cieľ (image, profesionálna prezentácia, iné).

 

 

 

Nasledujú ideálne kombinácie použitia našich služieb, ktoré klienti využívajú najčastejšie (dve za jednu cenu):

  • exhibičné vystúpenie + moderované vystúpenie
  • exhibičné vystúpenie + workshop pre deti
  • dve exhibičné vystúpenia v jeden deň
  • moderované vystúpenie + workshop pre deti
  • exhibičné vystúpenie + hand to hand show

Informujte sa aj vy, aká je ideálna produktová i cenová kombinácia pre najlepší efekt. Chceme aby Vaša práca vyzerala v spolupráci s nami na najlepšej možnej úrovni. Váš úspech je aj našim úspechom.

 

0904 140 305

 

parkour freerun vystúpenia

 

Foto titulka: Goodfon.com

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem