...

1. Prečo naše zručnosti zlepšia výsledný efekt vašej práce?

Jednoducho preto, že moderné športy ako parkour či freerun sú dnes príťažlivé nie len pre mládež. Videli ste filmy ako Okresok 13? A čo filmy od Jackieho Chana, ktorý ako prvý začal používať prvky parkouru a freerunu vôbec na filmovom plátne? Jeho filmy sú obľúbené dodnes aj preto, že dokázal so svojim telom obdivuhodné kúsky, ktoré divák nemá šancu prehliadnuť. Podobné kúsky pre vašu prácu môžete použiť aj vy dnes. Máte na to k dispozícii najlepšie talenty zo Slovenska, ktoré dlhé roky trénujú len preto, aby vám pomohli urobiť výsledky efekt vašej práce výraznejší a s lepšou odozvou.

Prečo je Parkour a Freerun tak veľmi chytlavý, si môžete pozrieť aj zo záberov, kde mladí ľudia takmer každý deň pracujú na lepšej verzii seba samého v našich Akadémiách Parkour & Freerun. Lenže oni netrénujú len tak. Ich duševná i fyzická "závislosť" na týchto športoch nie je náhodná. Ak raz zažijete pocit z prekonávania seba samého, už s tým nebudete chcieť prestať. Určite to dobre poznáte napríklad v oblasti vášho pôsobenia (podnikanie, kariéra, iné).

Sledujte atmosféru z našich tréningov, kde sa pravideľne od roku 2005 venujeme mládeži s nadšením. A z tohto nadšenia vzišli najlepšie talenty Slovenska, ktoré sú k dispozícii pre vás už dnes. Video ukážky nižšie vám prezradia viac.

Kontaktujte nás pre konzultáciu o tom, ako naše zručnosti využiť s čo najlepším efektom pre vás (TU).

Našu prácu už využili stovky agentúr, eventové organizácie, produkčné spoločnosti, filmové štáby a iné komerčné objekty pre svoju cool komunikáciu. Mnohé z nich sú našimi klientmi opakovane dodnes. Ktoré spoločnosti to boli zistíte zo sekcie REFERENCIE.


 


 

 

 

 

Foto titulka: Goodfon.com

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem